November 3, 2020 | By devevon

Bain & Company otwiera centrum usług wspólnych w Warszawie Zatrudni 100 osób

Pomagamy firmom z wielu branż radzić sobie z tymi zmianami i tak nimi zarządzać, by mogły wyjść z nich zwycięsko. Miarą sukcesu są osiągnięcia naszych klientów, a o naszej skuteczności świadczą osiągane przez nich wyniki. Zachęcamy Cię ponadto do wyrażenia zgody na działania, dzięki którym serwis KarierawFinansach.pl pomoże Ci znaleźć nową pracę. Administratorem danych osobowych jest Grupa MBE sp. Co śmieszne, tego samego dnia wystawili ponownie ofertę z językiem angielskim (wyłącznie) haha tak mało profesjonalnego doświadczenia z firma zewnętrzna nie miałem już dawno.

  1. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie osoba z agencji HRowej i zapytała mnie jak idzie rekrutacja, na co poinformowałam, że czekam feedback, osoba obiecała, że się postara go zdobyć od Bainu.
  2. Ostatnie lata jasno pokazują, że liderzy biznesu powinni działać szybko i umieć dostosowywać się do nowych okoliczności.
  3. Czy analityk również może liczyć na kilkanaście tysięcy brutto, czy raczej są to zupełnie odrębne ścieżki z niższymi widełkami, do 10k?
  4. A 10 lat temu otworzyliśmy oficjalne biuro w Warszawie, aby obsługiwać klientów nie tylko z Polski, lecz również z Europy Środkowo-Wschodniej.

Ruszyła rekrutacja na Uniwersytet Szczeciński. Jest 9 nowych kierunków

Tragiczne wydarzenia z ostatnich lat przyspieszyły procesy, które obserwowaliśmy już wcześniej. Liderzy biznesu mają silną potrzebę zmiany tego, jak działa współczesny świat, jak działa biznes. Dotyczy to zwłaszcza młodszego pokolenia. Ich nie trzeba specjalnie przekonywać do tego, że maksymalizacja zysków firm bez zwracania uwagi na środowiskowe czy społeczne koszty takiego rozwoju to droga donikąd.

Bain & Company otwiera centrum usług wspólnych w Warszawie. Zatrudni 100 osób

Ostatnie lata jasno pokazują, że liderzy biznesu powinni działać szybko i umieć dostosowywać się do nowych okoliczności. Aby to było możliwe, powinni być bliżej swoich pracowników. Wyraźnie było to widać w czasie pandemii, która zmieniła sposób, w jaki pracujemy. Firmy dzisiaj zdają sobie sprawę, że to ludzie są ich największym zasobem. Dlatego bardziej humanizujemy pracę, co w praktyce oznacza, że człowiek i jego potrzeby są teraz w centrum uwagi przedsiębiorstw. Od tego, jak dobrze ludziom się pracuje, zależą wyniki firm.

BAIN & COMPANY NAJLEPSZYM DORADCĄ STRATEGICZNYM FUNDUSZY PRIVATE EQUITY i VENTURE CAPITAL W POLSCE

Aplikowałam na stanowisko GL Coordynator, miałam rozmowę z HR, potem on-line test na excet i księgowośc, póżniej rozmowę on-line z managerkami. Po kilku dniach zadzwoniła do mnie osoba z agencji HRowej i zapytała mnie jak idzie rekrutacja, na co poinformowałam, że czekam feedback, William procent zakres opcje binarne strategia Trading osoba obiecała, że się postara go zdobyć od Bainu. Już minął tydzień, jak miałam rozmowę z managerkami i nic nie wiem. Tak, otrzymują umowę o pracę na czas określony (6 mies w przypadku stanowisk asystenckich). Podziel się wiedzą o zarobkach w firmie BAIN & COMPANY POLSKA SP.

Spis treści

Firma może poszczycić się gronem ponad 30 wiernych klientów, którzy powracają do niej w kluczowych dla rozwoju momentach. Polska jest jednym z naszych najszybciej rosnących rynków w Europie. Ponieważ digitalizacja, automatyzacja i zmiany w zachowaniach konsumentów nabierają tempa, rośnie również popyt na usługi doradztwa strategicznego Bain & Company. Nasze nastawienie na osiąganie wyników bardzo się tu sprawdza – powiedział Domenico Azzarello, Partner Zarządzający na region EMEA w Bain & Company. Bain jest czołowym doradcą strategicznym funduszy private equity i venture capital w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ubiegłym roku firma doradzała przy czterech z pięciu największych transakcji na rynku private equity w Polsce.

Opinie o BAIN & COMPANY POLSKA SP. z o.o. w Warszawa

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm. Po drugim etapie zadzwoniono do mnie (z opóźnieniem), że przeszłam do trzeciego. Mieli mnie niebawem poinformować o szczegółach, po czym…zapadli się pod ziemię. Nie wiem czy wynika to z braku organizacji czy z innych powodów, ale patrząc na inne komentarze to chyba stała praktyka.

Firmy słabo liczą ślad węglowy

Wartość transakcji, w które była zaangażowana stanowiła około 65% wartości wszystkich transakcji zawartych na polskim rynku w 2017. Jak myślicie, 10-12k brutto przy bdb angielskim i niemieckim i ok. 10-letnim doświadczeniu w Polsce i poza nią jest realne na starcie? Bo nie wiem, czy się pakować w rekrutację, zwłaszcza że mam masę spraw na głowie, dłubię pewien projekt i każda godzina jest dla mnie w tej chwili na wagę złota, a opinie na GoWork nie są raczej zachęcające.

Na początku sprawia fajne wrażenie, mydli oczy benefitami, przyjazną kulturą pracy i wsparciem z każdej strony. Wiedza zdobyta w Bain jest często specyficzna dla tej firmy i nieprzydatna gdzieś indziej – Bain do wszystkiego ma miliony swoich tooli i filozofii. Ogólnie jeśli ktoś lubi klimat wiecznego parcia na bzdury i integracji to śmiało, w innym przypadku lepiej się opamiętać, uważać i w ogóle tam nie aplikować. Niezwykle ważne jest również to, by pracownicy mogli identyfikować się z polityką firmy, a także jej społeczną postawą i wartościami, jakie reprezentuje. Ludzie chcą uczestniczyć w przedsięwzięciach, które mają znaczenie.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. Dane osobowe przetwarzane są w celu utrzymania konta w serwisie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO – wykonanie umowy). Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie. Gdy Bain zwrócił się do mnie z propozycją otwarcia biura w Polsce, byłem w takim momencie swojej kariery, że właściwie rozważałem różne opcje.

Związane jest to z wojną w Ukrainie, a wcześniej z wybuchem pandemii. Te wydarzenia mają ogromny wpływ na bieżącą sytuację makroekonomiczną oraz na to, jak funkcjonuje biznes, jakie są jego priorytety i jaka jest jego społeczna odpowiedzialność. Ogromne zmiany zachodzą w handlu międzynarodowym i sektorze wytwórczym, co związane jest z budowaniem nowych łańcuchów dostaw, jak również w sektorze produkcji i dystrybucji energii. Przyspiesza rozwój technologii, zwłaszcza w obszarze AI i cyfryzacji. Postęp, jaki tam zachodzi, będzie mieć istotny wpływ nie tylko na funkcjonowanie przedsiębiorstw, lecz również na to, jak żyjemy i pracujemy. Zdecydowanie nowego wymiaru nabiera społeczna odpowiedzialność biznesu.

Spotkała mnie dokładnie taka sama sytuacja. Stracone pare godzin na rozmowy, później sprzeczne wiadomości mailowe, na koniec brak kontaktu, a na LinkedIn non stop pojawiaja sie te same ogłoszenia. Może tylko dodam – oczekuje się, że te 20h/tyg. To takie minimum – patrząc z puntu widzenia biznesu i jego potrzeb to myślę, że optymalna liczba.

Konkurs promuje najwyższe standardy w branży oraz wkład tych inwestorów w rozwój polskich spółek. Bain & Company, międzynarodowa firma doradztwa strategicznego, wzmacnia swoją obecność w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej otwierając w Warszawie centrum wsparcia kluczowych operacji. Zatrudnienie w nowej spółce znajdzie blisko 100 specjalistów. Aby świadczyć Złoto: Kup, zatrzymaj czy spuścić” usługi najwyższej jakości, Bain cały czas inwestuje w rozwój zespołu. Konsultanci z warszawskiego biura biorą udział w międzynarodowych szkoleniach, uczestniczą w projektach doradczych na świecie i kontynuują edukację na najlepszych zagranicznych uczelniach biznesowych. Bain doradza przedsiębiorstwom z regionu Europy Środkowo-Wschodniej od 1992 roku.

Zawsze jesteśmy w centrum procesu. Szczególnie cenimy sobie ambitnych i odważnych klientów, którzy nie boją się wyzwań. Zasady zrównoważonego rozwoju dotyczą nie tylko samych przedsiębiorstw, lecz także inwestorów.

Nasi konsultanci chętnie angażują się w projekty pro bono i wykorzystują swoją wiedzę oraz umiejętności, by usprawnić działania organizacji społecznych. To ważne, aby pracownicy czuli, że pracują w miejscach, gdzie obok niedoli i krzywdy nie przechodzi się obojętnie. Działamy na polskim rynku znacznie dłużej, bo od trzech dekad. A 10 lat temu otworzyliśmy oficjalne biuro w Warszawie, aby obsługiwać klientów nie tylko z Polski, lecz również z Europy Środkowo-Wschodniej. Rozwój naszych usług w regionie przypadł na czasy zmian rynkowych, a także narastających turbulencji gospodarczych.

Oddział Bain w Warszawie stanowi centralę dla firmy w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Centrum usług wspólnych EMEA SSC to kolejny oddział Bain w Polsce, stanowiący odpowiedź na stabilny wzrost znaczenia firmy w regionie, a także wzrost znaczenia naszego kraju na świecie. Nie polecam – przerost formy nad treścią.

  • facebook
  • twitter
  • linkedin

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*
*